szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VII Forum „Nowoczesna Instytucja Kultury”

Kategorie wydarzeń:

28.10.2015 - 10:00
17:00

28 października odbędzie się VII Forum Instytucji Kultury „Nowoczesna Instytucja Kultury. Nowe Media, Audience Development i Narzędzia Informatyczne”. 

patronat_medialny_rynekisztukaW dzisiejszych czasach nie wystarczą już tradycyjne przekazy o kulturze, zmienia się odbiorca i to do niego trzeba przystosować komunikat. Kultura musi wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom. Podczas konferencji zostanie omówione jak sprawnie należy promować sztukę.

Używając takich narzędzi jak YouTube, Instagram i inne social media można wpłynąć dużo skuteczniej na odbiorców i promować Instytucję Kultury. Używanie metod, między innymi takiej jak rozwój widowni, można wpłynąć na sposób pracy organizacji, firm i instytucji sektora kultury, który skoncentrowany jest na rozwoju ilościowym i jakościowym.

Podczas forum odbędzie się blok warsztatowy, który pozwoli uczestnikom nauczyć się najważniejszych reguł dobrego pisania i zrozumieć potrzeby odbiorców oraz przedstawione zostaną narzędzia wspierające organizację pracy i zarządzanie projektami w instytucji kultury.

W programie: „Rozwój Widowni (Audience Development)”, „Instytucja kultury na kanale Youtube”, „Kreatywnie o kulturze – nowe formy promowania instytucji, eventów i projektów kulturalnych”, „Kultura na Instagramie. Przegląd najlepszych praktyk i case study z zakresu kreatywnego wykorzystania Instagrama w komunikacji i animacji kultury”, „WWWspółczesny Gutenberg. Nowe możliwości kreacji typograficznej w komunikacji webowej”.

Blok warsztatów: „Jak pisać o kulturze w internecie? Warsztaty copywriterskie”, „Jak ogarniać projekty w instytucji kultury i nie zwariować? Warsztaty z wykorzystania narzędzi wspierających organizację pracy i zarządzanie projektami w instytucji kultury”.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie cpi-sk.pl

Dzięki specjalnemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% rabatu na udział w wydarzeniu.

VII Forum Instytucji Kultury „Nowoczesna Instytucja Kultury. Nowe Media, Audience Development i Narzędzia Informatyczne”
Organizator: Centrum Promocji Informatyki
Miejsce: Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu
Czas trwania: 28 października 2015

Szczegóły

Data:
28.10.2015
Godzina:
10:00 - 17:00
Kategorie wydarzeń:

Miejsce wydarzenia

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu
ul. Wały gen. Sikorskiego 13
Toruń, 87-100 Polska
+ Google Map

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.