szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy znakomitego artysty Kacpra Dudka pt. „Ulubione trucizny”

Kategorie wydarzeń:

25 stycznia - 17:00
22 lutego - 18:00

baner-facebook_RED_ulubione-trucizny-wystawa

Wernisaż wystawy Kacpra Dudka „Ulubione trucizny” w Leonarda Art Gallery to spotkanie z polską sztuką współczesną. Na wystawie pokazanych zostanie kilkanaście najciekawszych prac malarza z ostatnich lat. Wszystkie reprezentują, charakterystyczny dla artysty, ekspresyjny styl. Wydarzenie, jak podkreśla galeria, otwarte jest dla „wszystkich miłośników dobrego malarstwa”.

Siła jego malarstwa tkwi jednak nie tylko w niemal „eksplodującej” energii, ale też wielkich formatach. Większość jego prac osiąga monumentalne rozmiary, a niektóre przywodzą na myśl nawet malarstwo ścienne. Artysta łączy niekiedy dwa lub trzy obrazy – tworząc z nich kilkumetrowe kompozycje.

Kacper Dudek obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Zajmuje się nie tylko malarstwem, ale też fotografią i ilustracją. Jego prace prezentowane były na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych, także za granicą. 

 

Kiedy?

Wystawa rozpocznie się 25 stycznia o godz. 17.00 i potrwa do 22 lutego 2020 i będzie można oglądać ją codziennie w godzinach 12.00-18.00 (oprócz niedziel niehandlowych).

 

Patron wydarzenia: Portal Rynek i Sztuka

Partnerzy: Centrum Praskie Koneser oraz agencja OKK!

il. góra: baner do wystawy Kacpra Dudka „Ulubione trucizny” w Leonarda Art Gallery

Szczegóły

Początek:
25 stycznia - 17:00
Koniec:
22 lutego - 18:00
Kategorie wydarzeń:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.