szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieloformy/Transformacje rzeczywistości – Piotr Pasiewicz/Malarstwo

Kategorie wydarzeń:

12.09.2019 - 12:00
30.09.2019 - 17:00

„Jego sztuka oparta jest na dualizmie. Kruchość i siła w opozycji do życia i śmierci.”

W praskiej Galerii Belle Arte odbędzie się wystawa prac Piotra Pasiewicza.

„To zetknięcie się ze sztuką Piotra, kiedy jest się świadomym, jest przeżyciem metafizycznym. Odkrywa w jednym momencie wszelkie pokłady podświadomości i ludzkiego istnienia. Nie każdy ma czas, aby się zatrzymać, tak jak on to robi nieustannie. I nie ważne czy wyraża się w rysunku, grafice czy filmie. Zawsze zwraca uwagę na te same rzeczy. Przekaz jest bardzo wyraźny i piękny. Otwiera oczy, pokazuje prawdę.”

Piotr Pasiewicz urodził się w 1979 roku w Łodzi. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Grafiki i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Wykorzystuje różnorodne media: malarstwo, grafikę warsztatową, performans, wideo-art, rysunek oraz krótkie formy filmowe. Ma na koncie liczne wystawy w Polsce i zagranicą. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Finalista 12. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Mieszka i pracuje w Łodzi.

Wystawie towarzyszyć będzie pokaz filmu performatywnego pt. IKAR
Galeria czynna w godzinach 12-17, w sobotę 12-16.

Szczegóły

Początek:
12.09.2019 - 12:00
Koniec:
30.09.2019 - 17:00
Kategorie wydarzeń:

Miejsce wydarzenia

Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 10A
Warszawa, 03-736
+ Google Map
Strona internetowa:
http://koneser.eu/

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.