szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wystawa “100-lecie Polski w sztuce” w galerii Triada

Kategorie wydarzeń:

05.11.2018
12.11.2018

Od 5 do 12 listopada w galerii Triada odbywa się wystawa “100-lecie Polski w sztuce”. W wystawie udział biorą: Agnieszka Gewartowska, Katarzyna Karpowicz, Rafał Kowalski, Aleksandra Makowska, Waldemar J. Marszałek, Jacek Pałucha, Daniel Pielucha, Roch Urbaniak, Anna Wypych.

W tym wyjątkowym roku zaproponowaliśmy wystawę, wieńczącą cykl wystaw i nawiązującą do rocznicy 100 lat państwowości naszego państwa pod tytułem „100 lat Polski w sztuce”. Znani i nagradzani artyści przygotowali prace związane z szeroko pojętym tematem i miejscem sztuki w życiu Polaków.

Do projektu zaprosiliśmy i artystów trójmiejskich, takich jak Anna Wypych czy prof. Waldemar J. Marszałek, ale artystów z Polski, jak laureatkę drugiego miejsca w rankingu „Kompas Sztuki 2017” najlepszych młodych artystów w Polsce, Katarzynę Karpowicz czy Rocha Urbaniaka. Artystów tak różnych w materii swej sztuki jak Jacek Pałucha czy Daniel Pielucha.

Prace zostaną wyeksponowane dla publiczności w galerii Triada na początku listopada 2018. W sobotę 10.11 odbędzie się spotkanie z artystami w przeddzień Święta Niepodległości. Galeria będzie czynna również 11.11.2018.

Nad projektem patronat honorowy objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

 

 

Szczegóły

Początek:
05.11.2018
Koniec:
12.11.2018
Kategorie wydarzeń:

Miejsce wydarzenia

Galeria Triada
ul.Piwna 11/12
Gdańsk, Polska
+ Google Map

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.