szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

„Kolor, mimo wszystko”. Wystawa Anny Szprynger w Domu Aukcyjnym LIBRA

Kategorie wydarzeń:

3 lutego
17 lutego

Anna Szprynger

Znana szerszej publiczności z minimalistycznej palety barw i zgeometryzowanych form – Anna Szprynger – zaprezentuje kolorową odsłonę swojej twórczości. Prace z najnowszego cyklu charakteryzują się kompozycjami złożonymi z wielobarwnych linii, których przenikające się odcienie niosą ze sobą wyjątkowy ładunek emocjonalny. Wystawa „Kolor, mimo wszystko” w domu aukcyjnym Libra stanowi przestrzeń dialogu i nowych interpretacji. 

Anna Szprynger

Anna Szprynger

Anna Szprynger (1982) – polska artystka znana z minimalistycznego stylu, której twórczość była prezentowana na ponad 26 wystawach indywidualnych i ponad 50 wystawach zbiorowych. W 2014 roku obroniła pracę doktorską na ASP w Warszawie. W 2013 została laureatką Prix Marin na paryskim Salon Réalités Nouvelles, a w 2015 otrzymała Nagrodę Arteonu za 2014 rok.

Wernisaż wystawy: 3.02.2023 o godzinie 19.00.
Wystawa będzie czynna dla zwiedzających do 17.02.2023.

Spotkanie z Anną Szprynger: 10.02.2023 o godz. 19:00. Rozmowę poprowadzi Magdalena Kąkolewska, założycielka Fundacji Art Transfer. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, należy zgłosić chęć uczestnictwa na adres mailowy: info@artlibra.pl.

Szczegóły

Początek:
3 lutego
Koniec:
17 lutego
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
https://artlibra.pl/wystawy/kolor-mimo-wszystko/

Miejsce wydarzenia

Libra Dom Aukcyjny
ul. Złota 48/54
Warszawa, mazowieckie 00–120 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.artlibra.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.