szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
AM warsztaty Baner Magazyn RiSZ no4
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

Wystawa „KOLOROWE” Aurora Zabawa

Kategorie wydarzeń:

2 sierpnia - 08:00
6 września - 17:00

Aurora Zabawa

Zabawa w pełnym tego słowa znaczeniu. Mała, lecz niesamowicie zdolna dziewczynka o wdzięcznym imieniu Aurora, uwielbia malować i robi to świetnie. Wystawa jej prac odbędzie się 2 sierpnia w Galerii Sztuki Współczesnej M&M w Tarnowie, przy ul. Wałowej 39.

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace malarskie przepełnione dziecięcą radością i kolorem. Zapisy filmowe oraz fotograficzna dokumentacja procesu twórczego są doskonałym dopełnieniem oraz stanowią dodatkową wartość ekspozycji. Tytuł wystawy „KOLOROWE” idealnie oddaje nastrój i charakter prac. Fenomenalne intuicyjne zestawy kolorystyczne w abstrakcyjnej formie. Zachwycają swymi dynamicznymi kompozycjami a improwizacja nadała im zręcznej lekkości. 

Aurora Zabawa, ur. 2018 r., tworzy prace z zakresu malarstwa w doskonałych zestawach  i połączeniach kolorystycznych, pełne optymizmu. W tym celu stosuje pędzle tradycyjne, flamastry, kredki, odbijanki oraz własne paluszki :) Jest to druga autorska wystawa poświęcona jej twórczości. Pierwszą swoją wystawę otworzyła mając niespełna roczek.

Wystawa „KOLOROWE” Aurora Zabawa, 2 sierpnia – 6 września 2020

Wernisaż: 2 sierpnia 2020, całodzienne zwiedzanie wystawy w małych grupach osób.

Serdecznie zapraszamy! Szczególnie zachęcamy dzieci wraz z rodzicami. Wspólnie spędzony czas umilą nam smaczne przekąski i łakocie.

Szczegóły

Początek:
2 sierpnia - 08:00
Koniec:
6 września - 17:00
Kategorie wydarzeń:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.