szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE NOWA EDYCJA JESIEŃ
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wystawa „Świat w moich oczach – Kolekcja Nocny Art Patrol”

Kategorie wydarzeń:

12 czerwca - 11:00
4 września - 18:00

Nocny Art Patrol

11 czerwca o godz. 19.00 Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na wernisaż wystawy „Świat w moich oczach – Kolekcja Nocny Art Patrol”. Kuratorami wystawy są Artur Winiarski oraz Mariusz Horanin, który odpowiada jednocześnie za koncept wydarzenia. Dla odwiedzających „Świat w moich oczach” będzie dostępny do 4 września.

Mariusz Horanin założył Nocny Art Patrol  w 2020 roku. Celem projektu jest promocja najciekawszych postaci i fenomenów współczesnego malarstwa w Polsce. We współpracy z prywatnymi kolekcjonerami i kolekcjonerkami powstają kolekcje prezentowane zarówno w przestrzeni wystawienniczej jak i medialnej. 

Na wystawie zbiorowej „Świat w moich oczach” zostaną zaprezentowane prace artystów takich jak Monika Chlebek, Bolesław Chromry, Dawid Czycz, Wiktor Gałka, Karolina Jabłońska, Agata Kus, Krzysztof Marchlak, Karol Palczak, Łukasz Patelczyk, Adam Rzepecki, Magdalena Sawicka oraz Konrad Żukowski. W trakcie wydarzenia będzie miała również miejsce promocja albumu malarskiego Dawida Czycza „Golden Years”.

 

Wernisaż – 11 czerwca 2022 – 19:00-23:00
Wystawa 12.06.-04.09.2022 – 11:00-18:00
Konstanciński Dom Kultury Hugonówka
Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna 

Szczegóły

Początek:
12 czerwca - 11:00
Koniec:
4 września - 18:00
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
https://hugonowka.pl/aktualnosci/repertuar/swiat-w-moich-oczach-kolekcja-nocny-art-patrol/

Miejsce wydarzenia

Konstanciński Dom Kultury Hugonówka
ul. Mostowa 15
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie 05-510 Poland
+ Google Map

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.