szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XIX Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

Kategorie wydarzeń:

28.10.2021

XIX edycja aukcji charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” jak co roku wspiera pacjentów dotkniętych chorobą nowotworową.  

Już 28 października 2019 roku w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie odbędzie się aukcja charytatywna dedykowana podopiecznym Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”. W wydarzeniu weźmie udział wielu renomowanych artystów polskich.

Prezes fundacji Monika Anna Popowicz zwraca uwagę na wyjątkowy wymiar tegorocznej aukcji, która przypada w rocznicę śmierci Edwarda Dwurnika (jednego z artystów wspierających wydarzenie). Przedmiotem licytacji będzie m.in obraz „Chojna” Joanny Mieszko, szczególny ze względu na swój tytuł – nazwę miejscowości, w której żył Dwurnik.

XIX edycję wspiera wielu znamienitych artystów, m.in. Jan Dobkowski, Karol Bąk, Tomek Kawiak, Bogdan Korczowski, Leszek Sokol, Piotr Sczepanski, Grzegorz Radziewicz, Katarzyna Olma i Gosia Guzy. Autorem plakatu jest Andrzej Pągowski.

Dochód z aukcji wesprze Integralny Program Zdrowienia dla chorych na raka i ich bliskich w ramach działalności statutowej Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”.

Aukcji towarzyszyć będzie wystawa w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie (25-28.10.2021), wirtualna wystawa, a także live streaming podczas licytacji (OneBid.pl).

Uczestnictwo w aukcji możliwe jest także przez internet (OneBid.pl).

Informacje kontaktowe: email: kurator.aukcji@ogrodnadziei.org.pl, telefon: + 48 503 686 557. 

Szczegóły

Data:
28.10.2021
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
http://www.ogrodnadziei.org.pl/

Miejsce wydarzenia

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Jazdów 2
Warszawa, 00-467 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://u-jazdowski.pl/

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.