szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXI Aukcja charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

Kategorie wydarzeń:

12 października - 19:30
20:30

Ziarno Sztuki

Aż 103 prace uznanych artystów zostaną wylicytowane na aukcji charytatywnej organizowanej przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”. Wydarzenie „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” odbędzie się w Muzeum Narodowym w Warszawie już 12 października 2022 roku o godz. 19:30. 

Już po raz dwudziesty pierwszy odbędzie się aukcja charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”, z której zysk zostanie przeznaczony na Integralny Program Zdrowienia (obejmujący zarówno pacjentów jak i ich bliskich) podopiecznych Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” w chorobach nowotworowych. Cykliczne aukcje zajmują trzecie miejsce w rankingu aukcji charytatywnych Artinfo.pl.

Niezmiennie autorem plakatu jest Andrzej Pągowski (wykonujący projekt dwudziesty pierwszy raz). 

„W ofercie aukcyjnej zebraliśmy bardzo różnorodne dzieła Artystów kilku generacji. W katalogu będą przedstawione prace na płótnach i papierze oraz rzeźba. Wśród wielu znanych nazwisk znajdą Państwo między innymi prace takich Artystek i Artystów jak Adam Wsiołkowski, Tomasz Kawiak, Karol Bąk, Janusz Antoszczyk, Jacek Lipowczan, Jacek Yerka, Joanna Mieszko – Nita, Dorota Buczkowska, Dariusz Ślusarski, Stanisław Brach, Mikołaj Malesza, Maciej Rauch, Mariusz Dydo, Magdalena Karłowicz, Bożena Sieczyńska, Ryszard Rabsztyn, Ewa Jaworska. Nie sposób wymienić wszystkich naszych hojnych Darczyńców. Ze wszystkimi pracami będą mogli Państwo zapoznać się w katalogu aukcyjnym, który będzie wkrótce dostępny. Z pewnością każdy odbiorca sztuki będzie mógł znaleźć coś dla siebie.” – podsumowała, Kurator Wystawy Waleria Matelska.

Aukcji towarzyszyć będzie :

-wystawa w Muzeum Narodowym w Warszawie (czynna 11-12.10.2022 w godz. 10-18.00), 

-wystawa wirtualna w galerii Kunstmatrix https://artspaces.kunstmatrix.com/en/exhibition/10759370/xxi-aukcja-charytatywna-ziarno-sztuki-ogr%C3%B3d-nadziei  , 

-elektroniczny katalog aukcyjny na platformie one bid Katalog ONE BID , a także live streaming podczas licytacji w dniu 12.11.2022 od godz. 19:30. 

Więcej informacji na FB aukcji, gdzie od września można oglądać prace podarowane przez Artystów >>> https://www.facebook.com/ZiarnoSztukiOgrodNadziei , oraz na stronie http://www.ogrodnadziei.org.pl/

Szczegóły

Data:
12 października
Godzina:
19:30 - 20:30
Kategorie wydarzeń:

Organizator

Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”
Telefon:
500 777 240
Adres e-mail:
zgloszenia.aukcja@wp.pl
Strona internetowa:
http://www.ogrodnadziei.org.pl/aukcja-charytatywna/

Miejsce wydarzenia

Muzeum Narodowe w Warszawie
Aleje Jerozolimskie 3
Warszawa, 00-495 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 22 621 10 31
Strona internetowa:
http://www.mnw.art.pl/

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.