szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Rynek sztuki bez tajemic

Wzory umów

Przedstawiamy dokumenty oraz wzory umów, które można wykorzystać w obrocie dziełami sztuki. Mamy nadzieję, że okażą się one pomocne w Państwa transakcjach.

Prosimy także o podzielenie się wszelkimi uwagami na temat poniższych dokumentów. Wiadomości prosimy przesyłać na adres: redakcja@rynekisztuka.pl

Nazwa

Opis

Pobierz

Umowa komisowa sprzedaży dzieła sztuki Wzór umowy komisu, w której galeria lub antykwariat zobowiązuje się do zaoferowania do sprzedaży w ramach swojej działalności gospodarczej otrzymanych obiektów różnego gatunku (min. 2 str.)

[DOC] [załącznik]

[PDF] [załącznik]

[ZIP]


Umowa komisowa uproszczona Wzór umowy komisu, w którym galeria lub antykwariat zobowiązuje się do zaoferowania do sprzedaży w ramach swojej działalności gospodarczej otrzymanego obiektu lub obiektów jednej serii (1 str.)

[DOC]

[PDF]


Umowa depozytu Wzór umowy depozytu, w którym galeria lub antykwariat bierze w przechowanie obiekty, w celu wyceny lub sprzedaży. Umowa dotyczy wielu obiektów różnego gatunku (min. 2 str.)

[DOC] [załącznik]

[PDF] [załącznik]

[ZIP]


Umowa depozytu uproszczona Wzór umowy depozytu, w którym galeria lub antykwariat bierze w przechowanie obiekty, w celu wyceny lub sprzedaży. Umowa dotyczy obiektu lub obiektów jednej serii (1 str.)

[DOC]

[PDF]

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na dział prawny portalu RynekiSztuka.pl

 

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.