szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Wzory umów

Przedstawiamy dokumenty oraz wzory umów, które można wykorzystać w obrocie dziełami sztuki. Mamy nadzieję, że okażą się one pomocne w Państwa transakcjach.

Prosimy także o podzielenie się wszelkimi uwagami na temat poniższych dokumentów. Wiadomości prosimy przesyłać na adres: redakcja@rynekisztuka.pl

Nazwa

Opis

Pobierz

Umowa komisowa sprzedaży dzieła sztuki Wzór umowy komisu, w której galeria lub antykwariat zobowiązuje się do zaoferowania do sprzedaży w ramach swojej działalności gospodarczej otrzymanych obiektów różnego gatunku (min. 2 str.)

[DOC] [załącznik]

[PDF] [załącznik]

[ZIP]


Umowa komisowa uproszczona Wzór umowy komisu, w którym galeria lub antykwariat zobowiązuje się do zaoferowania do sprzedaży w ramach swojej działalności gospodarczej otrzymanego obiektu lub obiektów jednej serii (1 str.)

[DOC]

[PDF]


Umowa depozytu Wzór umowy depozytu, w którym galeria lub antykwariat bierze w przechowanie obiekty, w celu wyceny lub sprzedaży. Umowa dotyczy wielu obiektów różnego gatunku (min. 2 str.)

[DOC] [załącznik]

[PDF] [załącznik]

[ZIP]


Umowa depozytu uproszczona Wzór umowy depozytu, w którym galeria lub antykwariat bierze w przechowanie obiekty, w celu wyceny lub sprzedaży. Umowa dotyczy obiektu lub obiektów jednej serii (1 str.)

[DOC]

[PDF]

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na dział prawny portalu RynekiSztuka.pl

 

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.