szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
AM warsztaty Baner Magazyn RiSZ no4
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jasinski&friends

Kategorie wydarzeń:

25.11.2019 - 19:00
31.12.2019 - 19:00

W prestiżowych przestrzeniach Teatru Narodowego odbędzie się wystawa „Jasiski&friend”. Organizatorzy: Amaristo Galeria Przy Teatrze oraz Dominik Jasiński zapraszają na nią serdecznie.

Wydarzenie zdążyło zająć już poczesne miejsce w kulturalnym kalendarzu stolicy i kraju. Promuje i prezentuje prace polskich twórców, wyrażających się artystycznie poprzez malarstwo, fotografię i grafikę.

„Przez te kilka tygodni w “Galerii Przy Teatrze” możecie Państwo oglądać prace artystów z całej Polski. Gościmy zarówno twórców z dużym dorobkiem artystycznym, jak i tych mniej znanych ale równie utalentowanych. Z wszystkimi możecie się Państwo spotkać podczas listopadowego wernisażu, na który już teraz serdecznie zapraszamy ” – mówi kurator wystawy, Dominik Jasiński.

Z wielu zdolnych i utalentowanych artystów do współpracy zaprosiliśmy 27 twórców.” Są to: Maria Bożycka, Marcin Dobas, Jakub Godziszewski, Bartosz Hadryś, Gabriela Hedjerci, Bartosz Iwan, Kamil Jakóbczak, Zuzanna Jankowska, Dominik Jasiński, Anna Kacprzak, Michał Król, Grzegorz Kufel, Michał Lenny, Anna Malikowska, Anna Masiul – Gozdecka, Mirka Misiewicz, Sylwia Mużyło, Izabela Olszyna, Marek Pawełek, Paweł Podlewski, Weronika Różańska, Małgorzata Skuza, Michał Sokołowski, Sylwester Stabryła, Marcin Stawny, Joanna Szumska i Magdalena Woźniak.

Prace charakteryzują się artystyczną różnorodnością, a ich wysoki poziom zaspokoi oczekiwania wymagających odbiorców sztuki. Będzie można nabyć je bezpośrednio na wernisażu i wystawie.

Wernisaż: 25.11.2019 (poniedziałek) godz. 19:00 otwarte, bezpłatne wejście

Galeria jest otwarta w dni i godziny pracy Teatru Narodowego zgodnie z repertuarem na stronie narodowy.pl

Szczegóły

Początek:
25.11.2019 - 19:00
Koniec:
31.12.2019 - 19:00
Kategorie wydarzeń:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.