szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Paweł Tkaczyk // MALARSTWO w Galerii Kuratorium

Kategorie wydarzeń:
,

15.10.2015 - 18:00
22.10.2015 - 18:00

15 października w Galerii Kuratorium odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Pawła Tkaczyka. Wystawa potrwa do 22 października. 

Paweł Tkaczyk artysta, malarz i fotograf, znany z analogowych ujęć nocnego życia Warszawy, pokaże swoje najnowsze malarskie prace w Galerii Kuratorium. Już 15 października podczas wernisażu, zobaczymy abstrakcyjne obrazy, pełne koloru i nieoczywistych znaczeń.

Twórczość artysty to po prostu gigantyczne, malarskie selfie, jak i artystyczny, zresztą bardzo udany eksperyment. Tymczasem widz oczywiście błądzi i kopie bardzo głęboko – jak zwykle doszukuje się drugiego, trzeciego, a nawet czwartego dna. Proste rozwiązania mu nie wystarczają, nawet wtedy, kiedy ma je przed oczami. Być może jest to wina zwężonych źrenic, poddanych narkotycznemu wręcz pragnieniu dotarcia do miąższu rzeczywistości, do których już od dawna nie dochodzi światłoZuzanna Sokołowska o twórczości Pawła Tkaczyka.

Paweł Tkaczyk mieszka i pracuje w Warszawie. To artysta multimedialny, który malarstwem zajmuje się od 2008 roku. Ma na swoim koncie kilkanaście wystaw i ponad 300 obrazów stworzonych w różnych technikach. W jego twórczości odnajdujemy malarstwo przede wszystkim figuratywne i abstrakcyjne. Obrazy Tkaczyka znajdują się w prywatnych kolekcjach polskich i zagranicznych. Artysta realizuje się także w innych dziedzinach sztuki w tym fotografii i muzyce.

Wystawa Paweł Tkaczyk // Malarstwo
Miejsce: Galeria Kuratorium, Sienna 43A, Warszawa
wernisaż: 15 października 2015, godz. 18:00
wystawa czynna: do 22 października 2015

Szczegóły

Początek:
15.10.2015 - 18:00
Koniec:
22.10.2015 - 18:00
Kategorie wydarzeń:
,

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.