szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierwsza edycja Warsaw Spring

Kategorie wydarzeń:
,

31.03.2023
02.04.2023

Warsaw Spring

Pierwsza edycja Warsaw Spring odbędzie się już w weekend 31 marca – 02 kwietnia 2023 roku w Warszawie. Wydarzenie stanowi połączenie targów sztuki z weekendami galeryjnymi. W ciągu trzech dni zostanie zaprezentowanych aż szesnaście pokazów.

Polski rynek sztuki w ciągu ostatnich lat odnotował niebywały wzrost. Wbrew początkowym obawom, pandemia nie spowolniła rozwoju środowiska kolekcjonerskiego, a umocniła go. Dużą popularnością cieszy się sztuka najnowsza, która zadomowiła się w wielu prywatnych mieszkaniach.

Jak pełna intrygujących inicjatyw scena warszawskiej sztuki współczesnej prezentuje się dzisiaj? Warsaw Spring daje szansę i pretekst do obejrzenia prac wielu utalentowanych twórców, poszerzenia kolekcji oraz integracji środowiska kolekcjonerskiego.

Formuła wydarzenia łączy w sobie ulubione cechy targów sztuki oraz wielkomiejskich weekendów galeryjnych. Wiodące prywatne galerie w przekrojowy sposób zaprezentują najlepsze i premierowe prace z programu, a w ciągu trzech dni będzie można obejrzeć 16 pokazów, rozsianych po całej Warszawie.

Galerie: BWA Warszawa, Dawid Radziszewski, Gunia Nowik Gallery, Import Export, Le Guern, LETO, lokal_30, Monopol, Piktogram, Pola Magnetyczne, Polana Institute, Raster, Stereo, Szara, wanda, Wschód.

Organizatorzy: Galeria Dawid Radziszewski, Galeria Piktogram, Galeria Stereo

Szczegóły

Początek:
31.03.2023
Koniec:
02.04.2023
Kategorie wydarzeń:
,
Strona www:
https://fb.me/e/293IxZfSs

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.