szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Młoda Sztuka na sprzedaż we Wrocławiu

21.05.2012

Aukcje, Kolekcje, Polska, Polskie

Magdalena Gryska "Wiesia"W piątek 1 czerwca o godzinie 20 w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się Aukcja Młodej Sztuki, która zainauguruje działalność Wrocławskiego Domu Aukcyjnego prowadzonego przez Galerię DNA.

 Na Aukcji zostanie zaprezentowanych 50 prac 50 artystów. Oprócz obrazów znajdą się na niej grafiki oraz rysunki. Cena wywoławcza każdego dzieła wyniesie 500 zł. Autorzy to przede wszystkim obiecujący artyści młodego pokolenia: absolwenci oraz studenci uczelni artystycznych, stypendyści Ministra Kultury oraz zagranicznych szkół wyższych, laureaci polskich i międzynarodowych konkursów. Wśród nich znajdą się m.in. Justyna Jabłońska, Viola Tycz, Przemysław Sławik, Maja Wolf i Magdalena Gryska.

– Poprzez naszą Aukcję chcielibyśmy przybliżyć szerszemu odbiorcy, jak zróżnicowane i interesujące jest dzisiejsze malarstwo oraz jak za niewielkie pieniądze można dopełnić nasze wnętrza czymś intrygującym i oryginalnym zarazem – mówi Karolina Gonera, manager Galerii DNA. Prace będzie można licytować na trzy sposoby: osobiście, przez telefon oraz za pośrednictwem pracownika WDA, który będzie reprezentował osobę zainteresowaną na sali aukcyjnej. Obiekty przeznaczone na Aukcję można oglądać w dniach 21-31 maja w Galerii DNA przy ul. Grodzkiej 5 oraz w Art Hotelu przy ul. Kiełbaśniczej 20.

Katalog dzieł do pobrania, formularz rejestracyjny dla uczestników, a także szczegóły dotyczące Aukcji dostępne są na stronie internetowej www.dnagallery.pl.

Źródło: Galeria DNA

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.