szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
AM warsztaty Baner Magazyn RiSZ no4

Jesienne spotkanie ze sztuką w Krakowie

30.07.2012

Magazyn

Już pod koniec września miłośnicy sztuki będą mieli niespotykaną okazję bezpośrednich spotkań ze swoimi ulubionymi twórcami. Wszystko za sprawą Targów Sztuki w Krakowie, które odbędą się w dniach 22-23.09.2012 r.

Ich uczestnicy będą mogli obcować zarówno z dziełami  uznanych i cenionych artystów jak i z pracami młodych twórców, którzy dopiero zaczynają drogi artystycznej kariery. Targi Sztuki w Krakowie dedykowane są prywatnym kupcom, kolekcjonerom, koneserom, marszandom, inwestorom jak i wszystkim, stawiającym pierwsze kroki w dziedzinie inwestowania w sztukę. Targi będą niepowtarzalną platformą kontaktu między artystami i wszystkimi zainteresowanymi prawdziwą sztuką.

Prawdziwa sztuka jest zawsze współczesna

Właśnie pod takim hasłem odbędzie się premierowa edycja Targów. Do stolicy polskiej kultury zjedzie znakomite grono współczesnych artystów, reprezentujących: malarstwo, grafikę, fotografię artystyczną oraz rzeźbę. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już m.in. Jarosław Jaśnikowski – odkrycie polskiego surrealizmu, Grzegorz Lerka – jedyny Polak, który wystawiał swoje prace w słynnej Black Heath Galery (tam obrazy kupowali Elton John, Madonna), Wacław Jagielski, Marcin Bildziuk, Ewelina Bocheńska, Aleksander Żywiecki. Ponadto zwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z ofertą Galerii Sztuki Współczesnej ESTA.

Oprócz spotkań z twórcami uczestnicy Targów będą mogli skorzystać z programu towarzyszącego, w którym znalazły się m.in. porady ekspertów dotyczące inwestowania w sztukę. Patronat nad Targami Sztuki w Krakowie sprawują Związek Polskich Artystów Plastyków – Okręg Krakowski oraz znaczące tytuły prasy poświęconej sztuce.

 Więcej informacji na stronie.

Źródło: Targi Sztuki w Krakowie

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.