szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Tchórzewski

Relacja z wernisażu „Moje setki bajek” Małgorzaty Żek

02.04.2014

Polska: wydarzenia

Sklep rynekisztuka

patronat rynekisztuka.pl1 kwietnia, w niezwykłym miejscu – studiu Imaxination przy ulicy Nowogrodzkiej 10, odbył się wernisaż wystawy twórczości Małgorzaty Żek „Moje setki bajek”.

Małgorzata Żek to artystka, która od wielu lat pod pseudonimem „VANGOHA” tworzy wyjątkowe dzieła sztuki na szkle. Jej prace są wielowymiarowe i przedstawiają świat oczami artystki. Wszystkie dzieła wychodzące z pracowni VANGOHA mają swoją duszę i niepowtarzalny urok, który odmieni każde wnętrze. Jak sama autorka podkreśla „Malarstwo jest moim sposobem na porozumiewanie się ze światem i ludźmi, gwarantuje szczerość przekazu. Nastrój, światło, to tematy najbliższe mojemu sercu. Pozwalają one artyście, stworzyć swój świat”.

Barwne bajki malarki cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Obrazy Małgorzaty Żek wiszą w domach klientów z Francji, Belgii, Niemiec, Szwecji, czy Stanów Zjednoczonych. Sami klienci określają je jako „Łapacze snów, które niezmiennie  zachwycają i wprowadzają w niezwykły, ale tak przez nas poszukiwany świat”.

Wystawa odbyła się w niezwykle eleganckiej przestrzeni studia Imaxination, które znajduje się przy ulicy Nowogrodzkiej 10/7. Podczas wernisażu goście mogli podziwiać głównie prace wielkoformatowe – 70x100cm  oraz 50x50cm. Każdy z gości miał możliwość poznania twórcy bajek.

Prace wykonane przez Vangoha będzie można już wkrótce zobaczyć na stronie internetowej www.vangoha.pl oraz już dziś na oficjalnym kanale Facebook www.facebook.com/MalgorzataVangohaZek

źródło: WOW Warsaw Studio

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.