szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

„Historie osobne” w galerii Arttrakt we Wrocławiu – fotorelacja

19.02.2015

Polska: wydarzenia

patronat rynekisztuka.pl

 

13 lutego 2015 roku we wrocławskiej Galerii Arttrakt otworzyła się wystawa Joanny Concejo Historie osobne. Jest to już druga prezentacja powstałą w ramach projektu Arttrakt dla dzieci – mistrzowie ilustracji, który przedstawia dokonania najciekawszych i najwybitniejszych artystów, zajmujących się ilustracją dziecięcą. Wystawa potrwa do 10 marca 2015 roku.

 

DSC_3425

Joanna Concejo (ur. 1971 w Słupsku), absolwentka poznańskiej ASP, od lat mieszka i pracuje we Francji. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych (The Emperors New Illustration/ Bologna,  Figures Futures/ Montreuil – Francja, Blue Book/ Iran, Le imagini della fantasia/ Sarmede – Włochy). Miała liczne wystawy indywidualne np. w Attorno al giardino w Bolonii, w galerii Perve w Lizbonie, w bibliotece w Saint-Herblain (we Francji), Tea with Alice w Oxfordzie i ostatnio Un pas à la fois (« Krok po kroku ») w Nei rami w Bolonii.

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.