szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Targi kontury 2015 we Wrocławiu

26.03.2015

Magazyn

Wrocławskie targi sztuki użytkowej – kontury, czyli targi designu i sztuki użytkowej to jedno z niewielu tego typu wydarzeń na Dolnym Śląsku. Jedno jest pewne, Wrocławianie nie tylko mają coraz większą potrzebę otaczania się przedmiotami unikalnymi i oryginalnymi, ale również chętnie w nie inwestują. Świadczy o tym przede wszystkim frekwencja, która po raz kolejny dopisała organizatorom.

Wiosna to idealny czas na zmianę wystroju wnętrza, by dodać mu choć odrobinę świeżości. Z tego względu organizatorzy targów kontur zadbali o odpowiednich wystawców prezentujących inspirujące wzornictwo w zakresie mebli, oświetlenia, dekoracji, a także akcesoriów kuchennych i ceramiki – zarówno wykonanych maszynowo jak i w manufakturach. Do wyboru były setki produktów, które zaskakiwały pomysłowością projektantów, a przy okazji ich funkcjonalnością.

Polecamy obszerną fotorelację z wydarzenia:

Portal Rynek i Sztuka

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.