szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

62. Aukcja Młodej Sztuki w Sopockim Domu Aukcyjnym

07.10.2016

Aktualności, Polska: aukcje

Kolekcjonerzy Młodej Sztuki nie powinni przegapić kolejnej aukcji w warszawskiej galerii Sopockiego Domu Aukcyjnego. Już 13 października o godzinie 19 chętni będą mogli licytować aż 83 prace. Oferta 62 Aukcji Młodej Sztuki skomponowana została tak, by zaspokoić różnorodne gusta miłośników najnowszego polskiego malarstwa.

Ostatnie chwile lata podziwiać możemy na obrazie Alicji Kappy, a okładkowa praca pędzla Olgi Pelipas , nawiązująca do klasyki malarstwa secesyjnego, ogrzeje i rozświetli ponure zimowe wieczory. Zastrzykiem energii jest także geometria w wersji Bartka Pszona. Miłośnikom chłodniejszych, spokojniejszych klimatów polecamy obrazy Moniki Sojki czy Piotra Trusika. Po przerwie powraca Judyta Krawczyk z pracą składającą się z dwóch płócien, naklejonych jedno na drugie. Tycjan Śmiały prezentuje swoją wersję najsłynniejszego obrazu świata – Mona Lisy.

Warto zainteresować się również debiutami. Szymon Kula  eksperymentuje z portretem, wykraczając poza malarstwo figuratywne. Po raz pierwszy w SDA prezentujemy pracę Anity Owsiannej  – abstrakcję o niezwykłej fakturze. Kolejny debiut to tajemniczy Polski Thomas, biorący na surrealistyczny warsztat miejskie przestrzenie.

62. Aukcja Młodej Sztuki w Warszawie

Termin: 13.10.2016 r. (czwartek), godz. 19:00

Miejsce: Galeria Sopockiego Domu Aukcyjnego w Warszawie, ul. Nowy Świat 54/56

Katalog dostępny na  sda.pl

Kontakt: Aleksandra Migacz, Marta Kurczyńska, tel.: 603 949 004, e-mail: mlodasztuka@sda.pl

Fot. (góra) Piotr Trusik, Struktura a faktura, 2015, olej, płótno, 100 x 180 

źródło: materiały organizatora

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.