szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Aukcja Młodej Sztuki – DESA Unicum

11.10.2016

Aktualności, Polska: aukcje

Prawie setka obrazów. Każdy z nich będzie licytowany od pięciuset złotych. 18 października młodzi artyści po raz kolejny pokażą, jak wiele są warci. Podbijają serca odbiorców, którzy kupują ich sztukę – dosłownie, i w przenośni. Ale co najważniejsze, są w stanie zabrać nas w podróż na antypody wyobraźni.

Wzrastający twórcy mają niezwykłe moce przenoszenia odbiorców do nieznanych miejsc, realnych lub wyimaginowanych. Budują opowieści o tajemniczych krainach i planetach, które rozbudzają wyobraźnię widzów. W podróże do miejsc wyśnionych zabierają z pewnością obrazy Malwiny de Brade i Mirelli Stern, podczas gdy do wypraw w głąb siebie zachęca Adam Wątor. Na aukcji licytowane będą także abstrakcyjne prace Dominika Smolika i Eweliny Ulaneckiej i wielu innych.

Wszystkie dzieła można oglądać na wystawie przedaukcyjnej, która potrwa do dnia licytacji, 18 października. DESA Unicum to pierwszy dom aukcyjny, który stworzył cykl Aukcji Młodej Sztuki. Wśród najważniejszych założeń znajduje się wspieranie i rozwój młodych artystów, którzy z licytacji na licytacji zdobywają większy rozgłos i uznanie wśród odbiorców.

Wystawa obiektów: 26 września – 18 października 2016, godz. 11-19 (poniedziałek-piątek) i godz. 11-16 (sobota), Salon Wystawowy Marchand, Plac Konstytucji 2, wstęp wolny

 

Fot. (góra) Denys Molerio Pena, Words, 2016, olej, technika mieszana / płótno 100 x 70 cm

źródło: materiały organizatora

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.