szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

Artysto- aplikuj!

09.03.2018

Aktualności, Magazyn

Spośród mnóstwa międzynarodowych i polskich konkursów plastycznych wybraliśmy najciekawsze i najbardziej prestiżowe, skierowane zarówno do twórców nieprofesjonalnych, jak i do studentów uczelni artystycznych czy zawodowych artystów. Rysownicy, malarze, rzeźbiarze, twórcy sztuki cyfrowej, graficy, designerzy- każdy znajdzie dla siebie interesujące wydarzenie.

Key Colours Competition

Organizator: Clavis Publishing oraz miasto Hasselt
Termin: 16-07-2018
Dziedzina: ilustracja, grafika, rysunek
Opłata: brak

Opis: Konkurs, którego celem jest wykonanie ilustracji do książki dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat, adresowany jest zarówno do profesjonalnych artystów, jak i amatorów w różnym wieku. Wybrana bajka powinna zostać opowiedziana i zilustrowana na 24 stronach (lub na 12 rozkładówkach). Jeśli oryginalnym językiem ilustrowanej historii nie jest język angielski, niemiecki, niderlandzki czy francuski, należy dodać tłumaczenie w jednym z czterech wymienionych języków. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną wysokości 7,5 tys. euro, natomiast zwycięska praca opublikowana zostanie przez Clavis Publishing.

Strona konkursu: https://www.keycolours.com/


Young Package Model 2018

Organizator: Czech.Design.cz
Termin: 11-05-2018
Dziedzina: projektowanie graficzne
Opłata: brak

Opis: Coroczny konkurs projektowania opakowań adresowany jest do artystów z całego świata. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Coffee Mania. Projekty zgłaszanych opakowań muszą więc być w dowolny sposób związane z kawą lub kulturą kawy (mogą to być opakowania na kawę, kubki do kawy na wynos, opakowania na zastawę kawową, akcesoria do kawy czy desery do kawy). Uczestnicy w swoich pracach muszą użyć takich materiałów, jak tektura karbowana, gładka lub laminowana. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: studenci projektowania graficznego i zawodowi projektanci graficzni w różnym wieku, a także uczniowie szkół średnich. Zwycięzcy pierwszej kategorii otrzymają kolejno: 2 tys. euro za miejsce pierwsze, 1,2 tys. euro za miejsce drugie i 800 euro za miejsce trzecie. Laureaci drugiej kategorii uhonorowani zostaną kwotą: 1,2 tys. euro za miejsce pierwsze, 600 euro za miejsce drugie i 400 euro za miejsce trzecie.

Strona konkursu: http://young-package.com/en/historie/2018-2/


The Derwent Art Prize 2018

Organizator: Derwent Cumberland Pencil Company
Termin: 08-05-2018
Dziedzina: rysunek
Opłata: 15 funtów za jedną zgłoszoną pracę, 5 funtów za każdą kolejną zgłoszoną pracę

Opis: Organizowany przez Derwent Cumberland Pencil Company międzynarodowy konkurs rysunkowy skierowany jest do artystów powyżej 18 roku życia. Uczestnicy mogą zgłosić maksymalnie sześć, wykonanych w przeciągu ostatnich trzech lat prac wykonanych ołówkiem (w tym ołówkami grafitowymi, węglowymi, pastelowymi, wodorozpuszczalnymi oraz kolorowymi). Dla zdobywcy pierwszego miejsca przewidziana jest nagroda wysokości 6 tys. funtów, drugiego- 3,5 tys. funtów, natomiast trzeciego- 1 tys. funtów. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli takie wyróżnienia, jak: People’s Choice Award (750 funtów), nagroda dla artysty poniżej 25 roku życia- Young Artist Award (500 funtów) oraz Coloured Pencil Award for Excellence (500 funtów).

Strona konkursu: https://www.derwent-artprize.com/


Aesthetica Art Prize

Organizator: Aesthetica Magazine
Termin: 31-08-2018
Dziedzina: fotografia, sztuka cyfrowa, wideo, instalacja, performans, malarstwo, rysunek, rzeźba, obiekt przestrzenny, mix media
Opłata: 24 funty

Opis: Aesthetica Magazine zachęca zarówno uznanych, jak i rozpoczynających dopiero swoje kariery artystów z całego świata do udziału w konkursie, do którego zgłaszać można prace w czterech kategoriach: fotografia i sztuka cyfrowa, rzeźba i obiekt przestrzenny, malarstwo, rysunek i prace dwuwymiarowe zrealizowane w technice mieszanej oraz wideo, instalacja i performans. Nagrody przyznane zostaną natomiast w dwóch kategoriach: The Emerging Art Prize (nagroda dla studentów uczelni artystycznych i ich absolwentów, którzy ukończyli edukację w ciągu ostatnich dwóch lat) oraz The Main Art Prize (nagroda, którą otrzymać może każdy uczestnik konkursu, w tym osoby kwalifikujące się do The Emerging Art Prize). Laureat The Main Art Prize otrzyma nagrodę pieniężną wysokości 5 tys. funtów, natomiast zdobywca The Emerging Art Prize- 1 tys. funtów.

Strona konkursu: http://www.aestheticamagazine.com/art-prize/


The Lauren Child Poetry Illustration Prize

Organizator: St Pancras International, Waterstones Childeren’s Laureate, Lauren Child, House of Illustration
Termin: 01-05-2018
Dziedzina: ilustracja, rysunek
Opłata: 15 funtów

Opis: Konkurs polegający na stworzeniu ilustracji do jednego z wierszy wyróżnionych Betjeman Poetry Prize adresowany jest do ilustratorów z całego świata w wieku od 18 do 25 lat. Każdy z uczestników może zgłosić jedną pracę. Za zgłoszenie każdej kolejnej należy zapłacić dodatkową kwotę wysokości 15 funtów. Nagrodą główną jest 1 tys. funtów. Dwanaście wybranych przez jury prac eksponowanych będzie we wrześniu 2018 roku w siedzibie St Pancras International.

Strona konkursu: https://www.betjemanpoetryprize.co.uk/laurenchildprize


15th International Poster Biennial in Mexico

Organizator: Poster Biennial in Mexico
Termin: 04-05-2018
Dziedzina: plakat, projektowanie graficzne, rysunek, fotografia
Opłata: studenci- 1 dol. za każdy zgłoszony plakat, profesjonalni artyści- 5 dol. za każdy zgłoszony plakat

Opis: Organizatorzy do udziału w konkursie zapraszają artystów wizualnych, grafików, fotografów oraz studentów uczelni artystycznych w każdym wieku i każdej narodowości. Uczestnicy mogą zgłaszać prace w pięciu kategoriach: plakat kulturalny (uwzględniający dowolne zagadnienie z tematyki kultury, praca powinna zostać zrealizowana w okresie od maja 2016 do maja 2018 roku), plakat społeczny (niepublikowana praca dotycząca obrońców praw człowieka), plakat o tematyce ekologicznej (niepublikowana praca na temat dążenia do planety wolnej od zanieczyszczeń), plakat o tematyce społeczno-ekonomicznej (niepublikowana praca na temat równych szans dla przedsiębiorczości i konkurencji), plakat reklamowy (niepublikowana praca na temat tradycyjnych meksykańskich słodyczy). Laureat pierwszego miejsca w każdej z wymienionych kategorii otrzyma 100 dolarów, złoty medal i certyfikat uczestnictwa. Zdobywcy drugiego miejsca w każej z kategorii otrzymają srebrny medal certyfikat uczestnictwa, natomiast zdobywcy trzeciego miejsca- brązowy medal i certyfikat uczestnictwa.

Strona konkursu: http://www.bienalcartel.org/15bicm_en.html


Embracing Our Differences 2019

Organizator: Embracing Our Differences
Termin: 15-10-2018
Dziedzina: wszystkie media
Opłata: brak

Opis: Organizatorzy konkursu zapraszają studentów uczelni artystycznych, profesjonalnych artystów, a także amatorów do zgłaszania prac plastycznych na temat „Wzbogacanie życia poprzez różnorodność”. 45 wybranych prac eksponowanych będzie w formie billboardu od stycznia do marca 2019 w Island Park wzdłuż zatoki Sarasota na Florydzie. Zgłaszane obiekty mogą zostać zrealizowane jednak w dowolnym medium i posiadać dowolne wymiary. Stworzone prace należy sfotografować/zeskanować i przesłać drogą mailową. Jedynym wymogiem jest ich pozioma orientacja. Organizatorzy dla zwycięzców przewidzieli trzy nagrody wysokości 1 tys. dol. przyznawane w kategoriach: Best-in-Show Adult, Best-in-Show Student oraz People’s Choice.

Strona konkursu: https://embracingourdifferences.org/submit-art/


Andreu World Contest 2018

Organizator: Andreu World
Termin: 30-11-2018
Dzidzina: design
Opłata: brak

Opis: Andreu World zaprasza studentów kierunków projektowych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych designerów w każdym wieku do wzięcia udziału w konkursie na projekt stołu bądź krzesła. Uczestnicy zobowiązani są do przesłania modelu mebla w skali 1:5, raportu technicznego oraz płyty CD lub urządzenia USB z załączonymi rysunkami, szkicami, planami. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda wysokości 3 tys. euro, natomiast dla zdobywcy drugiego miejsca- 1 tys. euro.

Strona konkursu: https://www.andreuworld.com/contest-18/legal-rules


Artist’s Magazine Annual Art Competition

Organizator: Artist’s Magazine
Termin: 02-04-2018
Dzidzina: malarstwo
Opłata: brak

Opis: Organizowany przez Artisti’s Magazine coroczny konkurs adresowany jest do artystów z całego świata powyżej 16 roku życia, którzy posługują się tradycyjnym medium, jakim jest malarstwo. Zgłaszane prace oceniane będą w pięciu kategoriach, na które składa się: portret, martwa natura, pejzaż, abstrakcja oraz przedstawienie dzikiej przyrody. Laureaci pięciu pierwszych miejsc otrzymają nagrodę wysokości 2,5 tys. dol., pięciu zdobywców drugiego miejsca uhonorowanych zostanie kwotą 1,25 tys. dol., natomiast trzeciego- 750 dol. Organizatorzy przewidują również 15 wyróżnień (nagroda wysokości 100 dol.). Dodatkowo dzieła zwycięzców znajdą się w jednym z numerów Artist’s Magazine.

Strona konkursu: https://www.artistsnetwork.com/art-competitions/artists-magazine-annual/


Artistic Excellence Competition

Organizator: Southwest Art
Termin: 15-06-2018
Dzidzina: wszystkie media
Opłata: do 15 czerwca- 30 dol. za każdy zgłoszony obiekt; po 15 czerwca- 35 dol. za każdy zgłoszony obiekt

Opis: Konkurs skierowany jest do artystów posługujących się każdym medium. Twórcy mogą zgłaszać dzieła zrealizowane w rozmaitych estetykach artystycznych, poruszające dowolne tematy. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma kwotę 2 tys. dol., drugiego- 1 tys. dol., natomiast trzeciego- 500 dol. Organizatorzy przewidzieli również dla uczestników 10 honorowych wyróżnień. Ponadto, prace 13 zwycięzców opublikowane zostaną w grudniowym numerze magazynu Southwest Art, a także na jego stronie internetowej.

Strona konkursu: http://www.southwestart.com/competitions-contests/artistic-excellence-art-competition


10th Annual International Watermedia Showcase

Organizator: Watercolor Artist
Termin: 02-07-2018
Dzidzina: malarstwo
Opłata: do 2 lipca- 30 dol. za każdy zgłoszony obiekt; do 1 sierpnia- 35 dol. za każdy zgłoszony obiekt

Opis: Realizowany przez magazyn Watercolor Artist konkurs adresowany jest do artystów posługujących się technikami malarskimi na bazie wody (akwarele, akryl, gwasz czy tempera jajeczna). Laureaci otrzymają nagrody pieniężne w wysokości, kolejno: za pierwsze miejsce- 2,5 tys. dol., za drugie miejsce- 1,25 tys. dol., za trzecie miejsce- 750 dol., za czwarte miejsce- karta podarunkowa o wartości 500 dol. do wykorzystania na materiały artystyczne Blick Art Materials. Ponadto organizatorzy przewidują przyznanie pięciu wyróżnień honorowych (karta podarunkowa o wartości 100 dol. do wykorzystania na materiały artystyczne Blick Art Materials). Cztery zwycięskie prace opublikowane zostaną w magazynie Watercolor Artist w kwietniu 2019 roku.

Strona konkursu: https://www.artistsnetwork.com/art-competitions/watermedia-showcase/


27. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej

Organizator: Galeria Sztuki w Legnicy
Termin: 03-04-2018
Dziedzina: biżuteria
Opłata: brak

Opis: Odbywający się w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO konkurs skierowany jest do artystów z całego świata. Jego celem jest prezentacja najnowszych tendencji panujących współcześnie w sztuce biżuteryjnej. Uczestnicy konkursu mają całkowitą dowolność, co do wyboru techniki i materiałów. Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zastosowanie w pracy srebra. Tematem tegorocznego wydarzenia jest „Iluzja”. Zainteresowani mogą zgłaszać realizacje, które mieszczą się w polu ekspozycyjnym o wymiarach: 35x35x25 cm. Laureat Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną wysokości 10 tys. zł oraz 1 kg srebra, natomiast zdobywca II nagrody- 5 tys. zł i 1 kg srebra. Organizatorzy przewidzieli również trzy dodatkowe wyróżniania: Nagrodę Prezydenta Miasta Legnicy (3 tys. zł i 1 kg srebra), Nagrodę Galerii Sztuki w Legnicy (wystawa indywidualna z katalogiem o wartości 4,5 tys. zł) oraz Nagrodę Specjalną Organizatorów (statuetka „Srebrna Ostroga” i 1 kg srebra).

Strona konkursu: http://silver.legnica.pl/


12. Festiwal IN OUT 2018

Organizator: Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” w Gdańsku
Termin: 25-03-2018
Dziedzina: film, sztuka wideo, animacja
Opłata: brak

Opis: Konkurs, który odbywa się w ramach Festiwalu IN OUT adresowany jest do studentów uczelni artystycznych oraz artystów wizualnych i filmowych z Polski i zagranicy. Zainteresowani zgłaszać mogą prace filmowe, eksperymentalne, wideo oraz animacje, których tematem jest taniec/obraz i które w oryginalny sposób eksplorują zagadnienie zależności tańca i obrazu. Każdy uczestnik może zgłosić trzy wyprodukowane w latach 2016-2018 filmy, których długość nie będzie przekraczać 20 minut. Konkurs jest dwuetapowy- w pierwszym etapie zostanie wybranych 20 artystów, których prace pokazywane będą podczas przeglądów w CSW „Łaźnia”. Zakwalifikowani do drugiego etapu twórcy zostaną także zaproszeni na Festiwal do Gdańska. Laureat I nagrody otrzyma 5 tys. zł, natomiast zdobywca II nagrody- 4 tys. zł. Organizatorzy przewidzieli również wyróżnienia honorowe.

Strona konkursu: http://www.inoutfestival.pl/index.php?mod=konkurs


„Alegoria Trójmiasta”- konkurs na instalację artystyczną na rondzie

Organizator: Trojmiasto.pl Sp. z o. o.
Termin: 30-03-2018
Dziedzina: instalacja, konstrukcja przestrzenna
Opłata: brak

Opis: Trojmiasto.pl Sp z o. o. zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie na projekt instalacji/konstrukcji przestrzennej, która stanie na rondzie przy Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Praca ma odzwierciedlać ideę Trójmiasta- metropolii złożonej z trzech współpracujących ze sobą miast. Przesłany projekt musi zawierać widok instalacji, opis wykorzystanych materiałów, specyfikację techniczną oraz kosztorys, który powinien zamknąć się w 80 tys. zł. Za zdobycie I miejsca organizatorzy przewidują nagrodę pieniężną wysokości 8 tys. zł, II- 3 tys. zł, natomiast III- 2 tys. zł. Dodatkowa nagroda wysokości 3 tys. zł przyznana zostanie przez czytelników portalu Trojmiasto.pl.

Strona konkursu: https://www.trojmiasto.pl/instalacja/miejsce


Młodzi na start 2018

Organizator: Burda Media Polska Sp. z o. o.
Termin: 07-05-2018
Dziedzina: design
Opłata: brak

Opis: W konkursie dla designerów, którego tegorocznym tematem jest „Drugie życie mebla. Recykling- potrzeba czy trend?” mogą wziąć udział osoby pełnoletnie: studenci kierunków związanych z wzornictwem przemysłowym, osoby interesujące się designem, zawodowi projektanci lub nieformalne grupy projektowe, które działają na rynku nie dłużej niż 5 lat. Do konkursu należy zgłaszać obiekty wykonane w skali 1:1 prace powstałe w ciągu ostatnich trzech lat, które nie były zgłaszane do innych konkursów. Główną nagrodą jest 10 tys. zł. Wybrane realizacje zostaną wystawione w Galerii Centrum Designu Gdynia w terminie od 6 do 15 lipca 2018 roku.

Strona konkursu: http://mlodzinastart.elle.pl/konkurs/index


6. Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Artystów imienia Mariana Michalika- Triennale Malarstwa Częstochowa 2017/2018

Organizator: Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie
Termin: 30-03-2018
Dziedzina: malarstwo
Opłata: 70 zł

Opis: Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie zaprasza osoby poniżej 35 roku życia, w tym profesjonalnych artystów, studentów i absolwentów wyższych szkół plastycznych oraz kierunków artystycznych innych uczelni, do udziału w konkursie malarskim. Jego celem jest prezentacja prac malarskich ukazujących przedmiot we współczesnej rzeczywistości kulturowej i zadających pytania o wzajemne relacje rzeczy i ludzi. Każdy z uczestników może zgłosić jedną pracę bądź cykl malarski obejmujący trzy obrazy. Przewidziane wyróżnienia to: Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy, Nagroda Starosty Częstochowskiego, Nagroda Dyrektora Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie, a także nagrody sponsorowane i wyróżnienia honorowe.

Strona konkursu: http://www.galeria.czest.pl/content/id/309/konkurs-im-mariana-michalika


17. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Organizator: Fundacja Artystyczna Podróż Hestii z siedzibą w Sopocie
Termin: 25-03-2018
Dziedzina: malarstwo, grafika, rzeźba i instalacja, fotografia, sztuka cyfrowa, performance
Opłata: brak

Opis: Do konkursu mogą przystąpić studenci IV i V roku kierunków artystycznych uczelni wyższych w Polsce. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zgłoszenia jednej, oryginalnej, wykonanej przez siebie pracy. Spośród wszystkich przesłanych realizacji jury wybierze 25 finalistów, których obiekty zaprezentowane zostaną podczas wystawy. Nagroda główna obejmuje miesięczną rezydencję w Nowym Jorku (wraz z zakwaterowaniem, biletem lotniczym w obie strony, ubezpieczeniem oraz kieszonkowym wysokości 4 tys. dol). Druga nagroda to miesięczna rezydencja w Walencji (wraz z zakwaterowaniem, biletem lotniczym w obie strony, ubezpieczeniem oraz kieszonkowym wysokości 1,5 tys. euro). Ponadto organizatorzy mogą przyznać Nagrodę Fundacji Artystyczna Podróż Hestii (6-miesięczne stypendium wysokości 12 tys. zł przeznaczone na wykonanie dzieła o tematyce „Podróż”) oraz Nagrodę Specjalną Prezesa Grupy ERGO Hestia (współpraca przy projekcie koncepcji wizualnej Raportu Rocznego Grupy ERGO Hestia na warunkach komercyjnych).

Strona konkursu: https://zgloszenie.artystycznapodrozhestii.pl/konkurs2018


Konkurs na ilustrację do opowiadania Tomasza Wiśniewskiego

Organizator: Kwartalnik „Przekrój”
Termin: 01-04-2018
Dziedzina: ilustracja, grafika, rysunek
Opłata: brak

Opis: Kwartalnik „Przekrój” zaprasza osoby pełnoletnie do udziału w konkursie na ilustrację do opowiadania Tomasza Wiśniewskiego pt. „Mały reportaż”. Zwycięzcę, który otrzyma kwotę pieniężną wysokości 1 300 zł brutto, wybierze jury w składzie: Marek Raczkowski, Joanna Domańska, Tomek Niewiadomski, Marta Wardin.

Strona konkursu: https://przekroj.pl/polityka-prywatnosci


6. edycja konkursu „Książka dobrze zaprojektowana- zacznijmy od dzieci”

Organizator: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach i Galeria Rondo Sztuki w Katowicach
Termin: 09-04-2018
Dziedzina: ilustracja, grafika, rysunek
Opłata: brak

Opis: Konkurs adresowany jest do studentów wyższych uczelni artystycznych i projektowych oraz ich absolwentów, który zakończyli swoją edukację w 2016 lub 2017 roku. Zainteresowani mogą zgłaszać niepublikowane wcześniej, przeznaczone dla dzieci zestawy ilustracji lub rozkładówek, a także makiety i projekty aplikacji książkowych. Uczestnictwo w konkursie może mieć charakter indywidualny lub zespołowy. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić nieograniczoną ilość prac. Za pierwsze miejsce organizatorzy przewidzieli nagrodę pieniężną wysokości 5 tys. zł, za drugie- 3,5 tys. zł, za trzecie natomiast- 2 tys. zł.

Strona konkursu: https://asp.katowice.pl/uczelnia/ksiazka-dobrze-zaprojektowana/aktualna-6-edycja


„Zrównoważeni- Animacja Czasu”- konkurs na film animowany

Organizator: Centralny Instytut Ochrony Pracy- Państwowy Instytut Badawczy
Termin: 26-04-2018
Dziedzina: animacja
Opłata: brak

Opis: Konkurs na krótki film animowany, dotyczący ochrony pracowników przed stresem zawodowym oraz zachowania równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich. Zgłaszane prace, które powstały po 1 stycznia 2017 roku, nie mogą trwać dłużej niż 3 minuty. Dla zwycięzcy konkursu organizatorzy przewidzieli nagrodę wysokości 7 tys. zł. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma 5 tys. zł, natomiast trzeciego- 4 tys. zł.

Strona konkursu: https://www.ciop.pl/CIOPPortalWAR/appmanager/ciop/pl?_nfpb=true&_pageLabel=P6800286261340447109849&html_tresc_root_id=11221&html_tresc_id=300009049&html_klucz=11221&html_klucz_spis=


VII Międzynarodowe Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego

Organizator: Fundacja na rzecz Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu
Termin: 10-04-2018
Dziedzina: plakat, grafika, rysunek
Opłata: brak

Opis: Konkurs, który odbędzie się pod hasłem „Twórczo dla praw człowieka” skierowany jest do profesjonalnych artystów, absolwentów wyższych uczelni artystycznych oraz studentów ostatniego roku tych szkół. Zgłaszane plakaty (maksymalnie 3) muszą dotyczyć zagadnień związanych z prawami człowieka, a więc tolerancji, ekologii, równouprawnienia, problemów rasizmu, wpływu polityki na życie obywateli, przemocy czy łamania prac dziecka, kobiet, mniejszości. Realizacje przesłać należy zarówno w formie drukowanej, jak i cyfrowej. Laureat Grand Prix otrzyma 5 tys. zł. Zdobywca drugiego miejsca uhonorowany zostanie nagrodą 3 tys. zł, natomiast trzeciej- 2 tys. zł. Ponadto przyznana zostanie: Nagroda Fundacji AnStifter (2 tys. zł), Nagroda Miasta Dachau (4 tys. zł), Nagroda im. prof. Józefa Hołarda ufundowana przez Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (1,5 tys. zł), Nagroda Rektora ASP Kraków (1,2 tys. zł), Nagroda Rektora ASP Katowice (1 tys. zł), Nagroda Prezesa Związku Polskich Artystów Plastyków (1 tys. zł).

Strona konkursu: http://www.mdsm.pl/pl/kultura/biennale-plakatu-menu

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Jeden komentarz do “Artysto- aplikuj!”

  1. Karolina

    „Artist’s Magazine Annual Art Competition” jest konkursem płatnym.

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.