szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

London Art Fair od 16 stycznia w Londynie

17.01.2013

Magazyn

Od wczorajszego dnia w Londynie trwają jedne z bardziej prestiżowych targów sztuki London Art Fair. Jest to już 25 edycja, w której udział bierze wyjątkowo duża liczba wystawców.

Na oficjalnej stronie London Art Fair możemy przeczytać, że w tegorocznej edycji udział weźmie blisko 130 wystawców z całego świata, którzy zaprezentują prace ok. 1000 artystów. Trwające w dniach 16-20 stycznia targi usytuowane zostały w Business Design Center. 

W ramach wydarzenia przygotowany został także rozbudowany program specjalny, dzięki któremu na LAF zaistniała możliwość zaprezentowania programu kuratorskiego, a więc także prac artystów reprezentowanych przez  trzydzieści, wyselekcjonowanych młodych galerii sztuki (Art Projects). Dodatkowo zorganizowana została wystawa Photo 50, na której zaprezentowana została współczesna fotografia. Projekt A Cynical Poem kuratorowany jest przez dyrektora Paradise Row Gallery Nicka Hackwortha.

Odwiedzający London Art Fair 2012, fot. .londonartfair.co.uk

Odwiedzający London Art Fair 2012, fot. .londonartfair.co.uk

W ramach LAF kolekcjonerzy sztuki współczesnej będą mieli okazje nabyć prace m.in. takich artystów jak:  Barbara Hepworth, Sol LeWitt, Elisabeth Frink,David Hockney,  Helen Chadwick czy Marcus Harvey.

Fot.  londonartfair.co.uk

Źródło:  londonartfair.co.uk
Opr. Kama Wróbel
Portal Rynek i Sztuka
 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.