szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Nowe drzwi do sztuki – relacja z otwarcia galerii Dagma Art

18.12.2014

Polska: wydarzenia

patronat rynekisztuka.plPonad dwieście osób uczestniczyło w oficjalnym otwarciu galerii sztuki Dagma Art, które odbyło się w trakcie uroczystego wieczoru 17 grudnia w Katowicach. To pierwszy i od razu wielki sukces!
Liczne grono artystów, wielbicieli sztuki i przyjaciół uroczyście świętowało otwarcie nowej siedziby galerii sztuki współczesnej Dagma Art. Przygotowana z tej okazji ekspozycja ponad 40 dzieł zachwycała odwiedzających i pobudzała do dyskusji na temat sztuki. Grono odwiedzających oglądało prace Dominika Jasińskiego, Joanny Sierko-Filipowskiej, Krzysztofa Izdebskiego-Cruza, Marcina Kołpanowicza, Marioli Jaśko, Mariusza Krawczyka, Daniela Pieluchy, Tomasza Kucharskiego, Jana Stokfisza-Delarue, Wacława Jagielskiego, Salome Hidalgo i Baśki Wesołowskiej.
Ekspozycja otwarta jest dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 18:00, codziennie oprócz niedziel. W dniach od 18 do 20 grudnia dodatkową zachętą do odwiedzin w galerii Dagma Art jest konkurs, w którym można wygrać obraz Salome Hidalgo.  

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym galerii.

 

Portal Rynek i Sztuka

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

PORADNIK ARTYSTY
Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.