szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
AM warsztaty Baner Magazyn RiSZ no4

7 Aukcja Młodej Sztuki w Domu Aukcyjnym NEXT w Bydgoszczy

03.12.2015

Aktualności, Polska: aukcje

4 grudnia w Domu Aukcyjnym NEXT – Aukcje  Sztuki w Bydgoszczy odbędzie się 7 Aukcja Młodej Sztuki, w czasie której pojawią się zarówno prace artystów dobrze znanych bydgoskim kolekcjonerom jak i debiutantów. Start aukcji o godzinie 19.00. 

W czasie ostatniej już w tym roku aukcji prezentującej twórczość artystów młodego pokolenia pod młotek pójdzie 96 dzieł sztuki,  a wśród nich prace m.in. Bartosza Stępińskiego, Tomasza Wojtyska, Renaty Magdy, czy Joanny Misztal. 

Nowe nazwiska to grupa 12 artystów, w tym dwie malarki z Bydgoszczy – Alicja Kubicka i Dagmara Potocka – Sakwińska.

Wśród debiutantów w Domu Aukcyjnym NEXT – Aukcje Sztuki znalazł się też Jerzy Stachura – bratanek sławnego poety, barda i malarza Edwarda Stachury, Na uwagę zasługują prace Filipa Pręgowskiego z Torunia i Marcina Wilka z Bydgoszczy oraz Macieja Cieśli, które zapowiadają nowe cykle.

Katalog 7 Aukcji Młodej Sztuki otwiera obraz olejny Bartłomieja Kotera, artysty znanego i docenianego przez kolekcjonerów w całym kraju. Będą też pracę Małgorzaty Stępniak, której to malarstwo „zgrało” w głośnym ostatnio filmie ” Listy do M2″.

Do dnia aukcji do godz. 17:00 telefonicznie przyjmowane są zlecenia kupna z limitem ceny lub bez limitu

By wziąć udział w licytacji wystarczy zarejestrować się na stronie Galerii NEXT w katalogu 7 Aukcja Młodej Sztuki, wypełniając formularz.

Ceny prac zaczynają się od 500 zł!

Prace, które znalazły się w katalogu aukcyjnym można oglądać na wystawie poprzedzającą aukcję w Domu Aukcyjnym NEXT – Aukcje Sztuki.

7 Aukcja Młodej Sztuki
Czas: 4 grudnia 2014, godz. 19.00
Miejsce: Dom Aukcyjny NEXT – Aukcje Sztuki , ul. Poznańska 31, Bydgoszcz

Portal Rynekisztuka.pl

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.