szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

„Kolorowa podróż w głąb gołębia pitraszącego minogi”, czyli wystawa malarstwa Łukasza Leskiera

05.04.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia, Wystawy: Polska

Warszawska galeria sztuki officyna art & design (Al. Jerozolimskie 107) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Łukasza Leskiera: Kolorowa podróż w głąb gołębia pitraszącego minogi, który odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19.30. 

Wystawa będzie wycieczką do świata zaszyfrowanych wspomnień i ważnych wydarzeń z życia artysty. W planie jest kilkanaście postojów w krainach pełnych kolorów, pikseli i punktów, plątaniny linii i chropowatych faktur, halucynacji i geometrycznego transu.

Przewidziany jest tez przystanek w czasach dzieciństwa, kojarzących się z klockami LEGO i strachem przed zasypianiem w ciemności. W podróży z Łukaszem Leskierem nie zabraknie atrakcji, a jedną z nich będzie punktowe rozświetlenie prezentowanych obrazów światłem UV.

Kuratelę nad wystawą objęła Anita Wolszczak, historyk sztuki i współwłaścicielka Domu Aukcyjnego Art In House. Galeria oferuje możliwość nabycia prezentowanych obrazów w trakcie wernisażu.

Galeria officyna art & design, założona w czerwcu 2015 r. przez Wojciecha Brewkę i Tomasza Skwarka, powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi. Najważniejsze cele galerii to: promocja sztuki najwyższej jakości, szeroki wachlarz wydarzeń artystycznych, przyjazna atmosfera oraz satysfakcja Klientów. Galeria zrzesza wokół siebie młodych, obiecujących artystów, a organizowane w niej wydarzenia obejmują indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, fotografii, instalacji i wzornictwa użytkowego, a także warsztaty, wykłady i happeningi. Marzeniem jej twórców jest, by stała się jednym z ulubionych miejsc pasjonatów sztuki na kulturalnej mapie Warszawy.

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.